łóżko dziecięce 3 osobowe

Które meble dziecięce są bezpieczne?

Dzieci są naszym największym skarbem, dlatego zapewnienie im bezpiecznego miejsca do zabawy, nauki i wypoczynku jest kwestią o bardzo wysokim priorytecie. Wyposażenie do pokoju dziecka koniecznie powinny spełniać wytyczne stawiane tej grupie elementów wyposażenia. Jednym z nich jest jaki materiał został użyty do pokrycia mebli młodzieżowych, w zależności czy mamy tu drewno czy płyta laminat używane są specjalne lakierobejce oraz emalie do drewna, które zostały dopuszczone do pokrywania powierzchni w meblach przeznaczonych dla najmłodszych. Kolejna kwestia dotyczy używania mebli, aby odpowiednio realizowały one swe zadanie oraz były niegroźne, powinny mieć owalne krawędzie i kanty, dodatkowo godne podkreślenia jest zastosowanie uchwytów nie posiadających ostrych zakończeń. W kontekście łóżek dziecięcych, należy zadbać o to aby miały barierkę zabezpieczającą przed spadnięciem dziecka podczas snu.

Jednym z miejsc, które warto odwiedzić podczas wyposażania pokoju dziecięcego jest sklep Artbo łóżka dziecięce, dostępny pod adresem: https://artbo.pl

W ofercie wspomnianego sklepu znajdziemy kilkaset łóżek dziecięcych i dziesiątki innych mebli do pokoju dziecięcego, a wszystkie oferowane produkty posiadają atesty dopuszczające do użytku dla dzieci.
Oto kilka ciekawszych propozycji jakie można znaleźć na stronach ww sklepu Artbo.
Łóżko piętrowe
łóżko piętrowe
Łóżko dziecięce podwójne
łóżko dziecięce podwójne
Łóżko dla dziecka Kacper
łóżko dziecięce Kacper
To jedynie mała próbka produktów dostępnych ww sklepie internetowym do którego serdecznie zapraszam.

Dodaj komentarz