łóżko dziecięce Artbo

Ładne i wygodne łóżko dla dziecka

Projektanci łóżek dziecięcych prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej interesujących modeli aby zainteresować klienta. Łóżka w różnych kształtach kuszą bogatą kolorystyką i ciekawym wzornictwem, jednak klient kupuje z reguły to co jest najbardziej praktyczne i wygodne rzadko kierując wyglądem.

W przypadku łóżka jego funkcjonalność jest najbardziej istotna, odpowiednia wysokość krawędzi górnej materaca, długość i szerokość powierzchni spania, dodatkowa barierka ochronna, w przypadku łóżka przeznaczonego dla małego dziecka i jeszcze inne kwestie stanowią o atrakcyjności tego mebla.

W praktyce okazuje się, że największą popularnością cieszą się łóżka wykonane w prosty sposób, w których jednak podczas ich projektowania nie pominięto, żadnej w wymienionych powyżej cech.

Jeżeli rama łóżka spełnia te najważniejsze założenia i gwarantuje funkcjonalność oraz wygodę to będzie brana pod uwagę przez potencjalnych klientów, w drugiej kolejności analizować będą oni kwestie ozdobników, kolorów czy dodatków.

Jeżeli zależy nam na trwałości i solidności produktu to powinniśmy wziąć pod uwagę materiał, z którego wykonana jest rama łóżka. Nie oszukujmy się naprawdę solidną podstawę zagwarantuje nam jedynie mebel wykonany z litego drewna, który jednak będzie odpowiednio więcej kosztował niż jego odpowiednik wykonany z płyty meblowej lub drewna klejonego.

Rama jednak to tylko część łóżka, która musi być uzupełniona materacem. To materac zdecyduje w największym stopniu o wygodzie mebla, to on będzie miał największy wpływ na komfort snu i wypoczynku. Jednak w przypadku materaca dobór odpowiedniego oparty jest na szeregu cech, które decydują o jego klasie. Materiał z którego jest wykonany jest najważniejszym parametrem, który będzie w decydujący sposób wpływał na wiele cech materaca jak jego twardość, sprężystość, stopień wentylacji czy trwałość. W przypadku materaca proponuje się stosowanie podstawowej zasady, „na materacu nie oszczędzamy”.

Oto kilka propozycji funkcjonalnych i praktycznych łóżek dziecięcych, które znajdują się w ofercie sklepu Artbo, specjalizującego się w sprzedaży łóżek dla dzieci.

 

Przedstawione powyżej łóżko Hania to ładnie wykonane, gustowne łóżeczko, które powinno spodobać się przede wszystkim dziewczynkom. Wzór serduszka podkreśla jego dziewczęcą naturę. Łóżko posiada pojemną szufladę oraz barierkę zdejmowaną, która zapewne doceniona będzie przez rodziców mniejszych dzieci.

Łóżko dziecięce Smyk

 

Łóżko Smyk to wariant dla oszczędnych szukających ekonomicznego łóżka o estetycznym wyglądzie w ładnej kolorystyce. Łóżko dostępne jest w kilku rozmiarach oraz z możliwością wymiany materaca na jeden z kilku rodzajów.

 

 

Dodaj komentarz